Difi-Detroit3-Jolene3-MotoPort-MZine-Maart-2026

Twee jassen. Een mooi koppel.

Difi Detroit 3 en Difi Jolene 3

De Difi Detroit 3 en Difi Jolene 3 vormen een mooi koppel. Twee leren motorjassen met een fijne pasvorm en een urban look, ideaal te combineren met een van de nieuwe motorjeans. Voor de dames is er een superfijne jeans met veel stretch en een hoge band: de Difi Cartagena.

Difi-Cartagena-dames-motorjeans-MotoPort-MZine-Maart-2026

Difi Cartagena

Blauw / donkerblauw / zwart

Meer info / bestellen
Difi-Nomad-motorschoenen-MotoPort-MZine-Maart-2026

Difi Nomad

Zwart

Meer info / bestellen
Bayard-XP-78S-Zenox-MotoPort-MZine-Maart-2026

Bayard XP-78 S Zenox

Zwart

Meer info / bestellen
Difi-Iconic-Air-MotoPort-MZine-Maart-2026

Zwart / blauw / bruin

Difi Iconic Air

De naam Difi Iconic Air zegt het al: een iconische motorjas. Uitgevoerd in hoge kwaliteit rundleer, gecombineerd met luchtdoorlatend mesh. Een lichtgewicht zomerse leren jas, voorzien van uitneembare protectoren of schouders en ellebogen. Optioneel kan een rugprotector geïntegreerd worden.

Meer info / bestellen
Difi-Soho-Hoodie-MotoPort-MZine-Maart-2026

Difi Soho hoodie

De Difi Soho is een nieuw hoodie, met bescherming. De jas valt lekker lang uit, voldoet aan de CE-keuring level A en is daarmee uitermate geschikt voor de motorrijder die de zonnige dagen uitzoekt. De capuchon is uitneembaar en de upgrade met een CE gekeurde rugprotector maakt het geheel af.

De Difi Soho is er ook voor de kinderen die mee achterop gaan.

Meer info / bestellen